Hotelové snídaně

Dobrá snídaně – začátek úspěšného dne

Snídaně jsou u nás pojaté formou teplého i studeného bufetu. Navíc pokud se zdržíte více dní, oceníte, že se v týdnu nabídka obměňuje a pokaždé se můžete těšit na něco nového. Pečivo odebíráme od místních pekařů a pečeme domácí buchty. Samozřejmostí je kvalitní káva a další teplé nápoje včetně kakaa či horkého mléka.

Čerstvý džus a domácí jogurt

Ty, kteří rádi začnou den porcí zdraví, jistě potěší, že podáváme domácí jogurt. Také jsme vybaveni džusovačem na čerstvou pomerančovou a jablečnou šťávu. Navíc pokud se u nás ubytují kolektivy, které upřednostňují zdravé vaření ve větší míře, rádi jim vyhovíme a posílíme čerstvé ovoce či zeleninu.

Poctivé domácí pomazánky

Můžete u nás posnídat po anglicku a dát si sázená vejce a slaninu. Připravujeme také omeletky, míchaná vajíčka a mnoho dalšího. V nabídce studeného bufetu je i domácí pomazánka, výběr kvalitních uzenin a sýrů a samozřejmě sladké i slané pečivo. Začít den však můžete také polévkou či debrecínskými párky.

Snídaně na přání

Pokud je u nás ubytováno málo hostů, připravujeme snídani individuálně podle přání. Stejně tak pokud jste skupina přátel či kolegů, kteří mají speciální požadavky na stravování, pokusíme se vám v maximální míře vyhovět.


Cookies settings switcher