Konference

Naše školící prostory a salónky je možné snadno přizpůsobit řadě přání – kromě konferencí, seminářů a školení zde naši hosté pořádají sportovní kurzy a soustředění či rodinné nebo firemní oslavy.

  • Parkoviště pro hosty
  • Nekuřácká restaurace a ubytování
  • Cyklisté vítáni
  • Dětské hřiště

Salónky jsou vybavené potřebnou technikou, zejména u velkého konferenčního sálu pořadatelé oceňují, že je zde možné například vystavit rozměrná zařízení či automobil. Sportovní kluby zde pak mají řadu možností pro cvičení a tréninky. Venkovní areál a sportovní hřiště je ideální také pro pořádatele tembuildingových akcí.

Připravujeme kvalitní coffe breaky přímo u nás, z kvalitních surovin a čerstvého pečiva. Rádi nabídku přizpůsobíme vašim představám a připravíme občerstvení podle přání.

Konferenční sál

Je moderní, plně klimatizovaný sál, do nějž se při divadelním uspořádání vejde až 100 osob. Je také vybaven veškerou konferenční technikou a zabudovaným ozvučením. Prostor má samostatnou místnost pro coffee break, který lze oddělit od přednáškového sálu posuvnými dveřmi. Výhodou tohoto prostoru je, že se nachází v přízemí budovy a je zde také možný přístup z parkoviště. Tím je vhodný pro vystavování i objemnějších strojů, motorek či aut.

Salónek Altán

Klimatizovaný salonek pro 50 lidí je zařízený v rustikálním stylu a jeho velkou výhodou je možnost propojení s venkovním areálem i krásný výhled. Je nejoblíbenějším místem pro svatební hostiny a grilování. Samozřejmostí je veškerá konferenční technika.

Salónek Presúz

Salónek pro 38 hostů, v příjemném moderním stylu s nádechem vinařské tématiky, je vhodný pro školení i mnohem méně formální příležitosti a oslavy. Samozřejmostí je konferenční technika jako video data projektor, plátno, flip chart či WIFI připojení.

 


Kontakty

Cookies settings switcher