Vinný sklep

  • Parkoviště pro hosty
  • Nekuřácká restaurace a ubytování
  • Cyklisté vítáni
  • Dětské hřiště

K posezení u vína k nám můžete pozvat i opravdu početné skupiny nad 90 hostů, kteří se zde díky členitému prostoru necítí stísněně. Akci ve sklípku můžete také atraktivně zkombinovat se zábavou a jídlem. Navíc je náš sklep vytápěný a vybavený zvukovou aparaturou. Hlavní je ale nabídka kvalitních vín od prověřených dodavatelů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, a také kvalitní péče o víno.

Vína jsou pečlivě vybraná, uskladněná v optimálních podmínkách našich archivů a sklepů a obsluha umí vína prezentovat i správně podávat.

Samozřejmostí je nabídka tematických rautů či jiných gastronomických zážitků, které vám rádi doporučíme či navrhneme speciální menu.

Prostor sklepů nabízí řadu uspořádání a samozřejmě je možné posezení ve sklípku spojit s využitím dalších sálů, venkovního prostoru či wellness.

Zajišťujeme i audienci u emeritního prezidenta recesistické republiky Kraví hora a zprostředkujeme vystoupení cimbálové muziky či jiného hudebního žánru.

Pokud chcete do naší péče svěřit i svůj vinný archiv, můžete si u nás zřídit soukromý archivní box.  Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 10 % slevou.


Cookies settings switcher