Konference

Naše školicí prostory a salónky je možné snadno přizpůsobit řadě přání – kromě konferencí, seminářů a školení zde naši hosté pořádají sportovní kurzy a soustředění či rodinné nebo firemní oslavy.

  • Parkoviště pro hosty
  • Nekuřácká restaurace
  • Možnost platit platební kartou
  • Cyklisté vítáni
  • Dětský koutek

Salónky jsou vybavené potřebnou technikou, zejména u velkého konferenčního sálu pořadatelé oceňují, že je zde možné například vystavit rozměrná zařízení či automobil. Sportovní kluby zde pak mají řadu možností pro cvičení a tréninky. Venkovní areál a sportovní hřiště je ideální také pro pořádatele tembuildingových akcí.

Připravujeme kvalitní coffe breaky přímo u nás, z kvalitních surovin a čerstvého pečiva. Rádi nabídku přizpůsobíme vašim představám a připravíme občerstvení podle přání.

Využíjte právě probíhající slevovou akci na pronájem salónků.

Konferenční sál

Je moderní, plně klimatizovaný sál, do nějž se při divadelním uspořádání vejde až 100 osob. Je také vybaven veškerou konferenční technikou a zabudovaným ozvučením. Prostor má samostatnou místnost pro coffee break, který lze oddělit od přednáškového sálu posuvnými dveřmi. Výhodou tohoto prostoru je, že se nachází v přízemí budovy a je zde také možný přístup z parkoviště. Tím je vhodný pro vystavování i objemnějších strojů, motorek či aut.

Salónek Altán

Klimatizovaný salonek pro 50 lidí je zařízený v rustikálním stylu a jeho velkou výhodou je možnost propojení s venkovním areálem i krásný výhled. Je nejoblíbenějším místem pro svatební hostiny a grilování. Samozřejmostí je veškerá konferenční technika.

Salónek Presúz

Salónek pro 38 hostů, v příjemném moderním stylu s nádechem vinařské tématiky, je vhodný pro školení i mnohem méně formální příležitosti a oslavy. Samozřejmostí je konferenční technika jako video data projektor, plátno, flip chart či WIFI připojení.

 


Kontakty