Kam na výlet

Rozhledna Bořetice

Pro zájemce o výlety na kole nebo pěší turistiku či o výlet autem máme připraveny vhodné trasy a cíle spolu s příslušnou mapou či brožůrou a rádi Vám poradíme co je kde nového a krásného.

Příznivci cykloturistiky si přijdou na své, protože krajina jihovýchodní Moravy je protkána krásnými cyklostezkami a dává tak možnost poznání totoho malebného vinařského kraje.

Přímo nad hotelem se tyčí 14 metrová rozhledna "Kraví hora" ke, které v roce 2009 přibyli další dvě "sestřičky" a to 18 metrová rozhledna "Slunečná" ve Velkých Pavlovicích a 26 metrová rozhledna "Nedánov" v Boleradicích.

200 metrů od hotelu se nachází letiště pro ultralehká letadla s názvem Kraví hora, které provozuje občanské sdružení Letecký klub Nad Krajem André Velké Pavlovice,které může případným zájemcům ukázat okolí z "ptačí perspektivy."

Další zajímavou možnost aktivního vyžití nabízí necelé dva kilometry vzdálený lyžařský vlek a přírodní koupaliště v Němčičkách a nyní i nová 850 m dlouhá bobová dráha.

Dostupné jsou i pláže Šakvických a Novomlýnských nádrží (18km), komplex chráněné krajinné oblasti Pálava (19km) a Lednicko-Valtický areál (18km). Pro příznivce historie a archeologie bude přínosem návštěva nedalekého Slavkova (bitva císaře Napoleona I.,37km) nebo Velkomoravská hradiště Mikulčice (29km) a Pohansko (29km).

Další informaci o různých výletech a aktuálních akcích Vám poskytne recepce nebo si je může náš zákazník najít v kanceláří prezidenta republiky Kraví hora, která se nachází přímo u hotelové recepce a nabízí bezplatný přístup na internet.

Czech specials Hotel Hotel AHR Vína z Moravy Modré hory Svět ubytování Kraví hora na Facebooku